Dula, původně řecké slovo, je označením pro laskavou ženu poskytující ženám podporu v těhotenství, při porodu a v šestinedělí.

Každý člověk na světě je jedinečný, má jiné potřeby a priority a má právo cítit a dělat věci po svém. To se týká i všeho kolem mateřství. Podpora maminek na JEJICH CESTĚ je pro mne v této práci zásadní.

V roli duly Vám poskytnu informace ohledně porodu i rané péče o miminko, podpořím Vás ve Vaší mateřské sebedůvěře, rozhodnutí ale budou vždy na Vás. Nabídnu Vám způsob, jak naformulovat porodní přání, doprovodím Vás do porodnice i navštívím po porodu doma. Během porodu tam budu pro Vás i tatínka, ať budete potřebovat cokoliv (masáž, podat pití, držet za ruku, dívat se do očí, hrát s tatínkem karty, abyste mohla vklidu rodit, …). Nemohu za Vás ale v porodnici vyjednávat, Je to VAŠE RODINA, VÁŠ POROD, VAŠE CESTA. Předem Vás však vybavím argumenty, abych Vám i tatínkovi Vaši ústřední roli při porodu „neukradla“ a abyste si svojí cestu dovedli obhájit sami.

Vzdělání mi poskytlo sdružení České duly v letech 2013-2015. Jsem členkou sdružení se všemi povinnostmi a výhodami, které k tomu patří. Samozřejmě se vzdělávám i nadále, člověk se má pořád co učit.

Pokud jste těhotná a máte zájem o doprovod, jak v češtině, tak angličtině nebo francouzštině, neváhejte mne kontaktovat zde.